Septilin

Provází Vás zvýšená fyzická i psychická námaha a máte pocit, že už prostě nemůžete dál?  Navíc se Vám stále dokola vrací nemoci a přidávají se další? Žijete ve znečištěném prostředí? Jednou z možností podpory Vašeho organismu je nastartovat v těle antioxidační procesy a podpořit imunitu. Vyzkoušejte ájurvédský bylinný přípravek Septilin jež obsahuje byliny podporující nejen imunitní systém, přirozenou obranyschopnost organismu, správnou činnost nervové soustavy ale mnoho dalších funkcí.

Septilin je jedinečný bylinný přípravek, inspirovaný ajurvédou, podporovaný vědou a klinickými zkouškami po celém světě. Speciální byliny ve složení mají imunomodulační, antioxidační, protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti, které jsou prospěšné pro udržení celkové pohody. Zvyšuje hladinu buněk tvořících protilátky a zvyšuje tak odolnost těla vůči infekci.

Koupit
Kategorie:

Septilin podporuje:

 • pomáhá zlepšit schopnost těla bojovat s infekcemi.
 • významně podporuje snížení zánětlivých a alergických reakcí
 • má antibakteriální a antioxidační účinek

 

Kdy byste měli užívat Septilin?

 • zvýšená fyzická i psychická námaha
 • nepříznivé životní podmínky napomáhající ke vzniku různých nemocí
 • často se opakující nemoce
 • kdykoliv je třeba podpořit imunitu

 

Účinky obsažených bylin 

 • Myrhovník guggul (Balsamodendron mukul)  – jde o silný antioxidant, podporuje imunitní systém, přirozenou obranyschopnost organismu a činnost nervové soustavy, normální stav kloubů, kostí a pokožky, normální hladinu cholesterolu, správná činnost kardiovaskulárního  a dýchacího systému  
 • Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia) -antioxidant, podporuje imunitu, adaptogen, podporuje duševní zdraví, normální stav kloubů a pokožky, normální funkce močových cest, udržuje správnou  hladiu cukru v krvi, Normální funkce jater, přispívá ke správnému metabolismu tuků, 
 • Rubia cordifolia (Mořena srdčitolistá) -antioxidant, podpora imunitního systému, správná činnost nervové soustavy, normální stav pokožky, správné trávení, chuť k jídlu, správná činnost jater, menstruační komfort , normální funkce močové soustavy a metabolismus cukrů 
 • Indický angrešt (Emblica officinalis) – imunitní systém a normální trávení 

 

Složení v 6 tabletách (doporučená denní dávka)

Složení v 6 tabletách: Balsamodendron mukul (Myrhovník guggul) pryskyřičný prášek 972mg, Maharasnadi quath extract (ajurvédská přírodní směs) 390 mg, Tinospora cordifolia (Chebule srdčitá) extrakt ze stvolu 294mg, emulgátor (mikrokrystalická celulóza), vápenatý prášek z mořských lastur 192mg, Rubia cordifolia (Mořena srdčitolistá) extrakt z kořene 192 mg, Emblica officinalis (Indický angrešt) extrakt z plodu 96mg, Moringa pterygosperma (Moringa olejodárná) extrakt z listu 96mg, emulgátor (karboxymethylcelulosa), stabilizátor (Polyvinylpolypyrrolidon), Glycyrrhiza glabra (Lékořice lysá) extrakt z kořene 6mg, protispékavá látka (oxid křemičitý), leštící látka (hořečnaté soli mastných kyselin).

 

Dávkování:

Doporučené dávkování: děti 1 tabletu 3x denně, dospělí 2 tablety 3x denně během jídla, zapít vodou


Upozornění:

Nevhodné pro děti mladší 4 let, pro těhotné a kojící ženy.  Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Balení: 100 tablet

Čistá hmotnost 44,5 g

 

Imunitní systém

 • Imunitní systém (IS) je soubor buněčných mechanismů, zajišťujících zdraví a odolnost organismu. Toho je schopen díky rozeznání  a zničení externích „narušitelů“  či vlastních, ale potenciálně škodlivých struktur.
 •  Součástí imunitního systému jsou jednak ochranné bariéry (kůže, sliznice) a jednak leukocyty neboli bílé krvinky, které neustále vyhledají škodlivé vetřelce. Při setkání s patogeny  se začnou množit a  pohlcovat je. Díky setkání krvinek s nebezpečnými organismy dochází i k ukládání informací o těchto strukturách a způsobu boje, který vedl k jejich potlačení. Díky tomu se naše imunita stále zdokonaluje . 
 • Bílé krvinky jsou uloženy v lymfatických orgánech -slezina, mízní uzliny, kostní dřeň, mandle, apendix
 • Vždy je lepší zabránit výskytu onemocnění než ho následně léčit
 • IS lze ovlivnit správnou výživou, dostatkem minerálních látek, vitamínů, zdravým životním stylem, omezením stresu 
 • Vzhledem k současnému hektickému životnímu stylu je vhodné IS podpořit navíc vhodným doplňkem stravy