Cystone

Trápí Vás časté infekce močových cest? Začínají se Vám tvořit ledvinové a močové kameny?  Kolísá Vám nezdravě pH moči? Potřebuje podpořit větší tvorbu moči a propláchnout ledviny a celý močový systém? Vyzkoušejte ájurvédský bylinný přípravek Cystone, který podporuje správné funkce ledvin a močového systému.

Cystone je vícesložkový přírodní přípravek obsahují byliny, které příznivě působí na funkci ledvin a močových cest. Upravuje pH moči, má močopudné účinky. Snižuje koncentraci minerálních látek, ze kterých se tvoří močové kameny.

Koupit
Kategorie:

Cystone podporuje:

  • normální funkci močových cest a ledvin
  • správnou funkci urogenitálního systému-močová soustava (ledviny, močovody, močový měchýř, močová trubice, nadledvinky) a reprodukční systém
  • metabolismus cukrů, normální trávení 
  • udržuje přirozené pH moči, působí jako diuretikum a odplavuje infekční mikroorganismy, které působí jako zárodky pro tvorbu kamenů, které  způsobují opakované infekce a další problémy. Tímto například ztěžuje usazování bakterií E. coli na epitelu močového měchýře. Bakterie E. Coli, která pronikla do močových cest, může při špatné léčbě způsobit chronický výskyt zánětu močových cest, může podpořit vznik rakoviny anebo riziko potratů.

Kdy byste měli užívat Cystone?

  • urolitiáza – tvorba kamenů v močovém měchýři 
  • nefrolitiáza – ledvinové kameny
  • výskyt krystalů kyseliny močové v moči
  • Infekce močového traktu

 

Účinky obsažených bylin 

Didymocarpus pedicellata– podporuje normálbní funkci močových cest a ledvin 

Lomikámen jazýčkovitý (Saxifraga ligulata) -normální činnost urogenitálního systému

Mořena srdčitolistá (Rubia cordifolia) – podporuje normální činnost jater, ledvin a močové soustavy, správný metabolismus cukrů, trávení a chuť k jídlu, jako oxidant podporuje imunitní systém a nervovou soustavu, přispívá k menstruačnímu komfortu, normální stav pokožky 

 Šáchor blanitý (Cyperus scariosus) –přispívá k podpoře normální trávení  

 Ostroplevka (Achyranthes aspera) – kontrolola tělesné hmotnosti a chuť k jídlu, normální funkce dýchacího systému 

Shilajeet (minerální pryskyřice) -pomáhá udržovat přirozené složení moči   

 

Složení  ve 2 tabletách (doporučená denní dávka)

Didymocarpus pedicellata- extrakt z listů 130mg, emulgátor (mikrokrystalická celulóza), Saxifraga ligulata (Lomikámen jazýčkovitý) extrakt z kořene 98mg, Rubia cordifolia (Mořena srdčitolistá) extrakt z kořene 32mg, Cyperus scariosus (Šáchor blanitý) extrakt z oddenku 32mg, Achyranthes aspera (ostroplevka) extrakt ze semen 32mg, Onosma bracteatum (Ruměnice listenatá) extrakt z nadzemních částí rostlin 32mg, Vernonia cinerea (Vernonie světlolistá) extrakt z celé rostliny 32mg, stabilizátor (křemičitan vápenatý) , Shilajeet (minerální pryskyřice) prášek 26mg,  stabilizátor (karboxymethylcelulosa), protispékavá látka (oxid křemičitý), stabilizátor (Polyvinylpolypyrrolidon), leštící látka (hořečnaté soli mastných kyselin).

 

Dávkování:

1 tabletu 2x denně s jídlem zapít vodou


Upozornění:

Nevhodné pro děti do 14 let. Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Balení: 100 tablet

Čistá hmotnost 30 g

Zajímavosti:

Didymocarpus pedicellata   je v Indii známá také pod názvem Stone flower – Kamenná květina. Tento název pravděpodobně pochází z ajurvédských poznatků, podle kterých je bylina účinná při léčbě ledvinových kamenů.